Jastrzębie Gdynia - Progress Team 3:6 (1:3)

Jastrzębie: Jacek Małek, Waldek Konacki, Tomasz Tatara
Progress: Krystian Frankowksi, Adrian Majchrzak, Marcin Mikulski-4
Zawodnik meczu: Marcin Mikulski (Progress)

Jastrzębie przystępowały do spotkania jako ,,czerwona latarnia'' ligi, co jest niemal przeciwieństwem Progress Team'u, posiadającego ambicje i argumenty do awansu. I rzeczywiście różnice punktową, na przewagę na boisku przekuł Progress. Wynik do przerwy, dawał jednak nadzieję ,,czarnym koszulom'', gdyż 2 bramki straty da się u nas odrobić nawet w minutę! Jastrzębie rzeczywiście zaczęły ,,cisnąć'' lecz piłka nie chciała wpaść do bramki. Gdy już się jednak udawało, znowu szybko na różnicę kilku trafień odskakiwali błękitni. W końcówce drużyna Łukasza Małka nie miała nic do stracenia i chcąc zaatakować odsłoniła się w obronie. Progress Team z chęcią z tego skorzystał i strzelając na 6:3 ustawił wynik który dał im cenne 3 punkty.