#poprostu bistro - JIM-DRUK 1:20 (0:12)

@poprostu: Krzysztof Darga
JIM-DRUK: Mateusz Karpiński-2, Aleksander Drozdowicz-4, Radosław Kmiecik-6, Jakub Jabłoński-8
Zawodnik meczu: Jakub Jabłoński (JIM-DRUK)

Po zeszłotygodniowym ,,laniu'' i stracie 20 goli w jednym meczu, #poprostu chciało odzyskać dobre imię. Niestety, w dzisiejszym spotkaniu ,,dostali'' dokładnie taką samą ilość goli! JIM-DRUK od pierwszej minuty był niesamowicie skuteczny oraz przede wszystkim zmotywowany do dobrej gry. Takie połączenie spowodowało, że już do przerwy nie było co zbierać, a wynik 12:0 nie mógł przynieść niczego dobrego ich rywalom w drugiej połowie... Ci co prawda strzelili bramkę honorową, ale czym ona była przy kolejnych 8 golach straconych. Tym sam, JIM-DRUK który w poprzednich 8 spotkaniach strzelił łącznie 47 bramek, dziś powiększył swój dorobek o jakieś 40% co musi budzić respekt.