Czas spotkania: 50 min.

JIM DRUK: Paweł Janta, Bartek Małyszczycki, Karol Złonkiewicz
Dmuchane.pl: Kuba Narochl-2, Marek Krześniak, Adrian Pioch, Dawid Hańczuk, Adam Drzewiecki
Zawodnik meczu: Kuba Narochl (Dmuchane.pl)

Karol Złonkiewicz razem ze swoją ekipą przed meczem byli mocno zmotywowani ponieważ dzisiejsze zwycięstwo dałoby szansę na miejsce premiowane awansem. Już od pierwszych minut ruszyli ostro do ataku co zaowocowało wyjściem na jednobramkowe prowadzenie. Radość nie trwała jednak zbyt długo bo jeszcze przed przerwą przeciwnik odwrócił losy spotkania i mieliśmy 2:1. Po zmianie stron mecz był jeszcze bardziej emocjonujący, ale większą skutecznością wykazywali się zawodnicy Dmuchane.pl.
JIM DRUK pomimo walki do ostatniego gwizdka sędziego nie byli wstanie odrobić różnicy bramkowej i w ostateczności musieli uznać wyższość rywala.