Czas spotkania: 50 min.

Dellner: Patryk Opaliński-2, Gracjan Hebel
Arex: Maciej Cichy-5, Bartosz Meller, Rafał Mitianiec
Zawodnik meczu: Maciej Cichy (Arex Gdynia)

Przed meczem między drużynami była różnica aż 10 punktów i wydawać się mogło że usytuowana wyżej w tabeli drużyna Arexu bez problemu doliczy kolejne trzy oczka dające szansę na awans do wyższej ligi. Nic bardziej mylnego ponieważ od pierwszego gwizdka mecz toczył się na bardzo wyrównanym poziomie a drużyna Dellnera nie pozwalała za bardzo poszaleć dzisiejszemu rywalowi. Świadczyć może o tym wynik do przerwy który zwiastował jeszcze ciekawszą drugą część spotkania. Po przerwie mecz był już zupełnie inny, co prawda walki z obu stron nie brakowało ale bramki strzelała już tylko ekipa Arexu. Dzięki dobrej formie strzeleckiej Macieja Cichego, Arex Gdynia odnotowuje ważne i wysokie zwycięstwo 7:3.