Progress Team - AGSP 3:6 (0:2)

Progress: Szymon Wiatrowski, Adrian Majchrzak, Marcin Mikulski
AGSP: Marcin Rumian, sam., Mateusz Filipski-2, Rafał Murawski-2
Zawodnik meczu: Rafał Murawski (AGSP)

Wielkie problemy sprawił Progress Team ekipie AGSP!  Bardzo zacięta pierwsza połowa, w której dłuższą chwilę nie padały bramki. Jak już ktoś je strzelał, była to jednak ekipa Trenerów Szkółek AG. Wcale to nie oznacza że błękitni byli słabsi. Bardziej należy tu użyć słowa mniej skuteczni. Sytuacji z obu stron było bowiem mniej więcej tyle samo, a to za sprawą szybkich kontr byłego Saturna. Po zmianie stron, gola na 3:0 strzelili żółto-niebiescy i wydawało się że teraz już dobiją rywali. Ci jednak nie zamierzali się poddawać i w odstępie ledwie 2 minut, udało im się doprowadzić do stanu 3:2! Dalsza część spotkania pozwalała wietrzyć małą niespodziankę. Doświadczenie jednak wzięło ostatecznie górę, lecz Progress Team mimo wszystko może czuć dumę po bardzo dobrze zagranym spotkaniu z ekipą, która przecież od początku wejścia do ligi spokojnie mogła by grać nawet w Ekstraklasie.