Rol Ryż - JR Pogórze 7:6 (5:3)

Rol Ryż: Tomasz Stępień, Michał Kozieł, Kacper Kiełb-2, Adam Dmochowski-3
JR: Patryk Wychnowski, Krzysztof Kijanka, Vladimir Mobilinyj, Paweł Balbier-3
Zawodnik meczu: Adam Dmochowski (Rol Ryż)

JR mimo utraty możliwości wejścia do grupy mistrzowskiej, chciał pokazać że spokojnie by sobie w niej poradził. Od pierwszej minuty grał z Rol Ryżem jak równy z równym ,,wymieniając'' się co chwila bramkami. Końcowe minuty pierwszej połowy należały jednak do ,,Ryżowych''. Strzelone w nich dwie bramki pomogły wprowadzić nieco spokoju i zdecydowanie dodały przewagi mentalnej. Pogórze nie zamierzało jednak składać broni i zabrali się za odrabianie strat! Gdy w końcu udało im się strzelić bramkę na 5:5, znów na odskoczył Rol Ryż. Ostatnie momenty meczu przyniosły jeszcze więcej emocji. Napierający żółto-czarni, znowu wyrównali i wydawało się że jest to bramka na wagę punktu. Ryż musiał zawalczyć jeszcze o całą pulą, ponieważ już przez meczem tracił do lidera 4 ,,oczka'' i remis mógł jeszcze bardziej zmniejszyć szansę na tegoroczny tytuł. Dlatego też wykorzystali oni cały potencjał ofensywy jakim dziś dysponowali i ,,wciskając'' gola na 7:6, wygrali rzutem na taśmę zdobywając bardzo ważne zwycięstwo.